Design

Hardware

Software

AI

Design

David

David Tarko

david.tarko@mindhive.ro

Bade

Alexandru Bădeanu

alexandru.badeanu@mindhive.ro

Hardware

Leo

Leonard Han

leonard.han@mindhive.ro

Razvan

Răzvan Țînca

razvan.tinca@mindhive.ro

Spiri

Robert Iridon

robert.iridon@mindhive.ro

Software

Diana

Diana Codreanu

diana.codreanu@mindhive.ro

Fiky

Alexandru Ficard

alexandru.ficard@mindhive.ro

Misu

Mihai Popovici

mihai.popovici@mindhive.ro

AI

Monus

Andrei Monuș

andrei.monus@mindhive.ro

Mitroi

Alexandru Mitroi

alexandru.mitroi@mindhive.ro

Mindhive este un start-up IT cu o echipă tânără, dedicată și pasionată. Scopul nostru este să aducem soluții inovative de digitalizare și modernizare prin produsele software, hardware și de inteligență artificială pe care le creăm.

CUI

RO43293877

Birou

Str. Ovidiu Cotruș 2/A

CAPITAL

10.000 RON

MindHive Software este un brand patentat OSIM.

CERTIFICĂRI

Quality

management

systems

Environmental

management

systems

Occupational health and

safety management

systems

Information

security

management